poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Rodzinne wspinanie w PG nr 3

13 lutego 2010 r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 3 w Kluczborku odbyło się, wcześniej zapowiadane, "Rodzinne wspinanie". Poniżej zdjęcia z przebiegu imprezy.


 

„Wyjazd do Zieleńca”

W czasie tegorocznych ferii zima dopisała. Można było spędzić czas na łyżwach, sankach, spacerach. Grupa uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum, korzystając z uroków zimy, mogła zakosztować białego szaleństwa, jeżdżąc na nartach 9 i 10 lutego w Zieleńcu. Pogoda dopisała, widoki przepiękne, więc i humory narciarzy doskonałe. Warunki, by doskonalić jazdę na nartach, były bardzo dobre. Jak świetnie się bawiliśmy, pokazuje galeria zdjęć z naszego wyjazdu.

Grażyna Młynarczyk

więcej: w galerii zdjęć


 

Rodzinne wspinanie

13 lutego 2010 r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 3 w Kluczborku odbędzie się "Rodzinne wspinanie". W programie m. in. konkurencje rodzinne, dużo wspinania i pokaz zdjęć i filmów górskich.

 

Dodatkowe informacje: info.pdf

 

I Turnieju Siatkówki Rodzinnej

ZAPRASZAMY

do udziału w I Turnieju Siatkówki Rodzinnej organizowanym w dniu 27 lutego 2010r. (sobota) zawody odbędą się w sali gimnastycznej PG Nr 5 początek o godz. 9.00

 

siatkówka rodzinna_informacja

 

siatkówka rodzinna_karta zgłoszeniowa

 

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego - etap gminny

Uczennica klasy IIIa naszego gimnazjum, Martina Wójcik, zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym - etap gminny. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce.

Danuta Małecka-Skrzek

 

Wynik Wojewódzkiego Konkursu Fizycznego - etap gminny

Uczeń klasy III c naszego gimnazjum, Grzegorz Tas, zajął I miejsce w Wojewódzkim Konkursie Fizycznym - etap gminny. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce.

 

Henryka Zapotoczna