Sunday, 21 July 2019
Polish (Poland)English (United Kingdom)

Poznajemy prawa dziecka twórczo pracując

There are no translations available.

Uczniowie pod opieką pedagoga szkolnego Anny Mazurek włączyli się w obchody 20-lecia Konwencji o prawach dziecka, uczestnicząc w IV edycji młodzieżowego konkursu ogłoszonego przez Komisję Europejską.Celem konkursu jest sprawienie, by młodzi Europejczycy byli bardziej świadomi swoich praw i lepiej wiedzieli, w jaki sposób można tych praw bronić.Prace konkursowe są w trakcie przygotowania,a sama praca koncepcyjna jest okazją do wielu dyskusji na temat praw dziecka.


 

Rodzinne wspinanie w PG nr 3

There are no translations available.

13 lutego 2010 r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 3 w Kluczborku odbyło się, wcześniej zapowiadane, "Rodzinne wspinanie". Poniżej zdjęcia z przebiegu imprezy.


 

„Wyjazd do Zieleńca”

There are no translations available.

W czasie tegorocznych ferii zima dopisała. Można było spędzić czas na łyżwach, sankach, spacerach. Grupa uczniów i nauczycieli naszego gimnazjum, korzystając z uroków zimy, mogła zakosztować białego szaleństwa, jeżdżąc na nartach 9 i 10 lutego w Zieleńcu. Pogoda dopisała, widoki przepiękne, więc i humory narciarzy doskonałe. Warunki, by doskonalić jazdę na nartach, były bardzo dobre. Jak świetnie się bawiliśmy, pokazuje galeria zdjęć z naszego wyjazdu.

Grażyna Młynarczyk

więcej: w galerii zdjęć


 

Rodzinne wspinanie

There are no translations available.

13 lutego 2010 r. w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum nr 3 w Kluczborku odbędzie się "Rodzinne wspinanie". W programie m. in. konkurencje rodzinne, dużo wspinania i pokaz zdjęć i filmów górskich.

 

Dodatkowe informacje: info.pdf

 

I Turnieju Siatkówki Rodzinnej

There are no translations available.

ZAPRASZAMY

do udziału w I Turnieju Siatkówki Rodzinnej organizowanym w dniu 27 lutego 2010r. (sobota) zawody odbędą się w sali gimnastycznej PG Nr 5 początek o godz. 9.00

 

siatkówka rodzinna_informacja

 

siatkówka rodzinna_karta zgłoszeniowa

 

Wyniki Wojewódzkiego Konkursu Geograficznego - etap gminny

There are no translations available.

Uczennica klasy IIIa naszego gimnazjum, Martina Wójcik, zajęła III miejsce w Wojewódzkim Konkursie Geograficznym - etap gminny. Serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów w dalszej nauce.

Danuta Małecka-Skrzek